درباره ما

اهداف رسپینا

رسپینا گروهی از متخصصین با تجربه و با سابقه (۵ سال سابقه کاری) در امر طراحی وب سایت، طراحی گرافیک، بهینه نمودن وب سایت ها در موتورهای جستجو(سئو)، تولید کننده محتوا، عکاس تبلیغاتی و . . . را در کنار یکدیگر جمع نموده و مفتخر است با ارائه خدمات کاملا تخصصی موجب پیشرفت کسب و کار و موفقیت شما گردد.

درباره مجموعه رسپینا
با ما در اینستاگرام همراه باشید !

نظرات مشتریان ما

حدود سه سال پیش بود که درگیر طراحی و اجرای یک سایت در زمینه تعمیرات مبل بودم. با اکثر شرکت های این حوزه مذاکره کردم. تنها چیزی که بین همه ی اونها مشترک بود حرف های زیبایی بود که در زمینه اجرای تعهدانتشون میزدند تا جایی که بعضی موقع ها خودمو تو سیلیکون ولی احساس میکردم؛ این حاصل تجربه ای است که با هدر رفتن سال ها وقت و بودجه من بدست اومده .باور کنید تنها مجموعه ای که تعهداتش رو با نظم ، دقت و پشتیبانی عالی اجرا کرد، مجموعه رسپینا می باشد.
تعمیرات مبل باران
تعمیرات مبل باران
آقای دلدار
4.6/5
از سال 98 تاکنون در حال همکاری با مجموعه رسپینا هستیم، در طی این سال ها وب سایت ما همواره در رتبه 1 نتایج گوگل بوده. بدینوسیله لازم می دانیم بابت کنترل پنل جامع و باکیفیت، خدمات میزبانی عالی بدون کوچکترین اختلال و خدمات پشتیبانی،مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام نمایم
ایزوگام موسوی
نمایندگی بهار گستر دلیجان
آقای موسوی
4.2/5
وب سایت ما یک سایت ارائه دهنده خدمات تعمیر و نصب و فروش دستگاه تصفیه آب است که تصمیم گرفته ایم  سئو آن را به مجموعه رسپینا بسپاریم که موفق شدند بعد از چند ماه ترافیک سایت را چند برابر و در کلمات سخت و رقابتی حوزه دستگاه تصفیه آب ،جزو سه لینک اول گوگل باشیم.
تصفیه آب گوارا
تصفیه آب گوارا
آقای عزیزیان
5/5
اسکرول به بالا